sve kategorije
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
100GBASE QSFP28 DOM primopredajnički moduli
100GBASE QSFP28 DOM primopredajnički moduli
100GBASE QSFP28 DOM primopredajnički moduli

100GBASE QSFP28 DOM primopredajnički moduli


Reflektori stavke:

Podržava agregatnu brzinu prijenosa 103.1 Gb/s

Multimode/single mode Opcionalno

Udaljenost prijenosa 100m-100km

850nm/1310nm više valnih duljina Izborno

Jedno napajanje 3.3V

Potpuno kompatibilan s 200+ prodavača

SFP+ MSA usklađen s vrućim utikačem

Niska potrošnja energije

Potpuno metalno kućište za vrhunske performanse EMI-ja

Opis

Skyward Telecom 100GBASE QSFP28 optički primopredajnički modul dizajniran je za uporabu u 100GBASE Ethernet propusnosti do 40 km. Funkcije digitalne dijagnostike također su dostupne putem I2C sučelja, kako je specificirano u QSFP28 MSA, kako bi se omogućio pristup radnim parametrima u stvarnom vremenu. S ovim značajkama, ovaj primopredajnik koji se može jednostavno instalirati, s mogućnošću zamjene vruće pogodan je za upotrebu u raznim aplikacijama, kao što su podatkovni centri, računalne mreže visokih performansi, aplikacije za jezgru poduzeća i distribucijski sloj.


primjena 

1. 100G Ethernet

2. 100G optički kanal (sa/bez FEC -a)

Tehnički podaci

Informacije za naručivanje

Rješenje za izravno povezivanje telekomunikacijskih i podatkovnih centara za 100G Gigabitne Ethernet sklopke

PaketPartnumberBrzina prijenosa podatakaDohvatitiTalasna dužinaTX izlazOsjetljivost na RXSučeljeOperativni
 Temperatura
Opis
100GBASE-SR4QSFP28- 85-M100100G100m850nm-8.4 ~ 2.4 dBm<-10.3dBmMTP / MPO0 ~ 70 ℃ispitivanje
100GBASE-CWDM4QSFP28-31-KM2100G2km1310nm-6.5 ~ 2.5 dBm<-11.5dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
100GBASE-4WDMQSFP28-31-KM10100G10km1310nm-6.5 ~ 2.5 dBm<-13dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5 dBm<-10.6dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5 dBm<-8.6dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
112G -0.6 ~ 4 dBm<-8.4dBm
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.9 ~ 4.5 dBm<-20.9dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.5 ~ 2.9 dBm<-15dBmLC0 ~ 70 ℃ispitivanje
112G-1 ~ 3.3 dBm<-19dBm


Samostalna provjera kvarova Učinkovita i praktična

S ugrađenom funkcijom otkrivanja DDM/DOM-a, otkrivanje pet mjernih parametara u stvarnom vremenu može brzo locirati točke greške, smanjiti opterećenje na održavanju, poboljšati pouzdanost sustava i osigurati učinkovitost rada.

100G QSFP28 primopredajnici za samoprovjeru u testnom centru

Kompatibilne robne marke

Široko kompatibilan sa Cisco, Huawei, H3C, ZTC i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.

Široko kompatibilan sa Cisco, Huwei, H3C, ZTC i drugim SFP optičkim prekidačima, usmjerivačima, vatrozidima, mrežnim karticama itd.


Paket proizvoda

Paket proizvoda


Pokažite vam našu proizvodnu liniju

UPIT