sve kategorije
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 aktivni optički kabel, 1 ~ 20m
100G QSFP28 aktivni optički kabel, 1 ~ 20m
100G QSFP28 aktivni optički kabel, 1 ~ 20m

100G QSFP28 aktivni optički kabel, 1 ~ 20m


Broj dijela:

SK-100GQSFP28-AOC

Reflektori stavke:

4 nezavisna puna dupleks kanala

Brzina prijenosa podataka do 25.78 Gb/s po kanalu

QSFP MSA usklađen

Maksimalna potrošnja energije 3.5 W svaki terminal

U skladu s RoHS-6

Do 100m OM4 MMF prijenos

Radna temperatura kućišta: 0 do 70oC

Jedno napajanje 3.3V

Opis

Ovaj proizvod je paralelni aktivni optički kabel velike brzine prijenosa podataka (AOC) za prevladavanje ograničenja propusnosti tradicionalnih bakrenih kabela. Ovaj proizvod pretvara paralelne električne ulazne signale u paralelne optičke signale (svjetlo), pomoću pogonskog niza okomitih lasera koji emitiraju površinu (VCSEL). Svjetlo se pojedinačno širi kroz vlaknasta vrpca i hvata ih nizom foto dioda. Optički signali se pretvaraju u paralelne električne signale i emitiraju. Posljedično, svaki terminal kabela ima 8 priključaka, 4 za prijenos podataka i 4 za primanje podataka, za potpunu razmjenu podataka od 100 Gb/s. 

AOC nudi 4 neovisna kanala za prijenos podataka i 4 kanala za prijem podataka putem višemodnih vlakana, svaki sposoban za rad od 25 Gb/s. Posljedično, ovaj proizvod može postići ukupnu brzinu prijenosa od 100 Gb/s preko 100 metara za podršku ultrabrzoj računalnoj razmjeni podataka. Proizvod je dizajniran s faktorskom veličinom, optičkim/električnim spojem prema QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Dizajniran je tako da zadovolji najteže vanjske radne uvjete, uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje

Tehnički podaci

Specifikacije proizvoda

Connector TypeQSFP28 do QSFP28
Maks. Brzina prijenosa podataka100Gbps
Minimalni radijus zavoja7.5mm
Duljina kabela1-20m
Materijal odijelaOFNP
Temperatura0 do 70 ° C (32 do 158 ° F)
Protokoli100G Ethernet, InfiniBand 4xFDR/EDR


primjena

1. 100G Ethernet

2. Infiniband EDR


Kompatibilne robne marke

100G QSFP28 aktivni optički kabel, 1 ~ 20m

UPIT