kõik kategooriad
EN
DSC08906--
DSC08909 ---
40G QSFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m
40G QSFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m

40G QSFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m


Osa number:

SK-40GQSFP+-AOC

Kauba prožektorid:

Full Duplex 4 kanaliga 850 nm paralleelselt aktiivne optiline kaabel

Andmeedastuskiirus kuni 10.3 Gbit/s kanali kohta

Usaldusväärsed VCSEL- ja PIN-fotoonilised seadmed

Kuumalt ühendatav elektriliides

Diferentsiaal vahelduvvooluga ühendatud kiire andmeliides

Saadaval pikkused (meetrites): 1-20m

Kaubanduslik temperatuurivahemik (COM): 0 kuni 70 ° C

Üks 3.3 V toiteallikas

Madal voolutarve: vähem kui 1.5 W otsas

I2C standardne haldusliides

Suurepärane kiire signaali terviklikkus

Vastab QSFP+ MSA suure tihedusega vormitegurile

Vastab tööstusstandardile SFF-8436 QSFP+ aktiivsed optilised moodulid

Vastab RoHS-6 nõuetele

Kirjeldus

See toode on suure andmeedastuskiirusega paralleelne aktiivne optiline kaabel (AOC), mis ületab traditsioonilise vaskkaabli ribalaiuse piirangu. AOC pakub 4 sõltumatut andmeedastuskanalit ja 4 andmevastuvõtukanalit mitmemoodiliste lintkiudude kaudu, millest igaüks on võimeline töötama kiirusega 10 Gbps. Sellest tulenevalt on selle tootega võimalik saavutada ülikiire andmevahetuse toetamiseks 40 Gbps koguandmeedastuskiirus 100 meetri ulatuses.

See toode on kujundatud vormiteguriga, optilise/elektrilise ühendusega vastavalt QSFP mitme allika lepingule (MSA). See on loodud vastama kõige karmimatele välistele töötingimustele, sealhulgas temperatuur, niiskus ja EMI-häired.

tehnilised nõuded

Toote spetsifikatsioonid

Connector TypeQSFP+ kuni QSFP+
Max Data Rate40Gbps
Minimaalne painderaadius7.5mm
Kaabli pikkus1-20m
Jope materjalOFNP
Temperatuur0 kuni 70 ° C (32 kuni 158 ° F)
protokollid40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, kiudkanal


taotlus

1. InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) ja SDR (4 x 2.5G) ühendused

2. 10G/40G Ethernet (10G/40GbE)

3. 4G/8G/10G kiudkanal

4. PCI-Express, SAS/SATA, Fiber Channel Compatible Interconnect

5. Patenteeritud kiire, suure tihedusega andmeedastus

6. Lüliti ja ruuteri kiire tagaplaadi ühendus

7. Suure jõudlusega andmetöötlus, server ja andmesalvestus


Ühilduvad kaubamärgid

40G QSFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m

KÜSITLUS