kõik kategooriad
EN
25G
25G
25G
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF optiline transiiveri moodul
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF optiline transiiveri moodul
25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF optiline transiiveri moodul

25GBASE-SR SFP28 850nm 100m DOM LC MMF optiline transiiveri moodul


Osa number:

SK-25GSR-85-M100

Kauba prožektorid:

Toetab kuni 25.78 Gbps bitikiirust

Kuumalt ühendatav SFP+ jalajälg

850nm VCSEL laser- ja PIN -fotodiood

Kuni 70 m OM3-MMF ja 100 m OM4-MMF ülekande puhul

Ühildub SFP+ MSA ja SFF-8472 kahepoolse LC-pistikuga

Täielikult ühilduv 200+ müüjaga

Reaalajas digitaalne diagnostiline jälgimine

Täismetallist korpus tagab suurepärase EMI jõudluse

RoHS -ühilduv ja pliivaba 

Töötemperatuur: 0 kuni +70 ° C

Kirjeldus

SFP28 transiiverid on suure jõudlusega, kulutõhusad moodulid, mis toetavad andmeedastuskiirust 25.78 Gbps ja 70 m edastuskaugust OM3 MMF -ga või 100 m edastuskaugust OM4 MMF -iga.


SFP28 transiiverimoodul toetab töötamist samal 1G/10G võrgukaabelduse infrastruktuuril, suurendades kiirust vähemalt 2.5 korda, ja sisseehitatud DDM/DOM funktsioonid jälgivad reaalajas tööolekut. Väikese energiatarbega ja suure kiirusega 25G transiiver on ideaalne 25G Etherneti, telekommunikatsiooni ja andmekeskuse jaoks.


tehnilised nõuded

Toote spetsifikatsioonid

Parameeter

Sümbol

min

Tüüpiline

max

Üksus

märkused

saatja

Keskpunkti lainepikkus

λc

840

850

860

nm


Spektri laius(RMS)

Δλ



0.6

nm


Külgrežiimi summutusaste

SMSR

-

-

-

dB


Keskmine väljundvõimsus

Pvälja

-8.4


2.4

dBm

1

Kustutamise suhe

ER

2.0



dB


Andmesisendi liikumise diferentsiaal

VIN

180


950

mV

2

Sisendi diferentsiaaltakistus

ZIN

90

100

110

Ω


TX keelamine

Keela


2.0


Vcc

V


Võimaldama


0


0.8

V


TX viga

süü


2.0


Vcc

V


normaalne


0


0.8

V


Vastuvõtja

Keskpunkti lainepikkus

λc

840

850

860

nm


Vastuvõtja tundlikkus




-10

dBm

3

Vastuvõtja ülekoormus


2.4



dBm

3

LOS De-Assert

THED



-13

dBm


LOS-i väide

THEA

-30



dBm


LOS-i hüsterees


0.5


4

dB


Andmete väljundi kiigediferentsiaal

Vvälja

500

700

900

mV

4

THE

Suur

2.0


Vcc

V


Madal



0.8

V


Märkused:

1. Optiline võimsus käivitatakse rahaturufondis.

2. PECL-sisend, sisemiselt vahelduvvooluühendusega ja lõpetatud.

3. Mõõdetud PRBS -iga 231-1 testmuster @25.78 Gbps, BER ≤5E-5 ..

4. Sisemiselt vahelduvvooluga ühendatud.


Ühilduvad kaubamärgid

1626154024878047.png

KÜSITLUS