kõik kategooriad
EN
SFP+-20AB
SFP+-ERAB
DSC09002 ---
SFP+-60AB
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiverimoodulid
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiverimoodulid
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiverimoodulid
10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiverimoodulid

10GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiverimoodulid


Kauba prožektorid:

Fiber kahesuunaline SFP+ optiline transiiver

Elektriliides vastab SFF-8431 standardile

Toetab 9.95–11.3 Gb/s bitikiirust

Kuni 80 km edastuskaugus üle SMF -i 

Täielikult ühilduv 200+ müüjaga

Kuuma pistikuga SFP+ MSA ühilduv

Madal energiatarve

Toetage digitaalset diagnostikaseire liidest

Üksik + 3.3 V toiteallikas

Täismetallist korpus tagab suurepärase EMI jõudluse

Kirjeldus

Skyward Telecom BIDI SFP+ on optiliste transiivermoodulite seeria, mis töötab ühemoodilise kiudvõrgu (SMF) režiimis. Need on mõeldud kasutamiseks Fast Etherneti, Gigabit Etherneti, Fiber Channeli ja SONET/SDH linkides, mis vastavad SFP MSA-le. Saadaval on digitaaldiagnostika funktsioonid. Optilised transiiverid on RoHS-iga ühilduvad. Sopto pakub OEM-teenust ja kolmanda osapoole (Cisco, Juniper, HP, Dell jne) ühilduvaid fiiberoptilisi transiivereid.


taotlus 

1. 10Gbps Ethernet või SONET/SDH lülitid ja ruuterid

2. 10G/8.5G/4.25G/2.125G/1.0625G kiudkanal

3. Muud 10Gbps optilised lingid

tehnilised nõuded

Tellimisinfo

Otseühendus 10G BIDI SFP+ ruumis oleva juhtmestiku jaoks

PakendMudeliAndmekiirusJõudmaLainepikkusTX väljundRX tundlikkusInterfaceAsukoht
 Temperatuur
Teabelehe
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM10U10G10km1270 / 1330nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM10D10G10km1330 / 1270nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM20U10G20km1270 / 1330nm-6 ~ 3dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM20D10G20km1330 / 1270nm-6 ~ 3dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM40U10G40km1270 / 1330nm1 ~ 5 dBm<-15dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM40D10G40km1330 / 1270nm1 ~ 5 dBm<-15dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-27/33-KM60U10G60km1270 / 1330nm1 ~ 5 dBm<-20dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-33/27-KM60D10G60km1330 / 1270nm1 ~ 5 dBm<-20dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-49/55-KM80U10G80km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-21dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus
10 GBASE-BIDISFP+-55/49-KM80D10G80km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-21dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Küsitlus


Rikke enesekontroll on tõhus ja mugav

Sisseehitatud DDM/DOM tuvastusfunktsiooni abil saab viie mõõteparameetri reaalajas tuvastamise abil veapunktid kiiresti üles leida, vähendada teie hoolduskoormust, parandada süsteemi töökindlust ja tagada töö tõhususe.

10 GBASE BIDI SFP+ DOM LC SMF transiiveri moodulite enesekontroll

Ühilduvad kaubamärgid

Ühildub laialdaselt Cisco, Huawei, H3C, ZTC ja muude SFP optiliste lülitite, ruuterite, tulemüüride, võrgukaartidega jne.

100% ühilduv kogu OEM-riistvaraga, sealhulgas Cisco, Arista, Dell, Juniper, Nokia jne.


Tootepakett

未 标题-1


Näitame teile meie tootmisliini

KÜSITLUS