kõik kategooriad
EN
DSC08892 ---
DSC08904
DSC08905
10G SFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m
10G SFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m
10G SFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m

10G SFP+ aktiivne optiline kaabel, 1 ~ 20 m


Osa number:

SK-10GSFP+-AOC

Kauba prožektorid:

Toetab kuni 10 Gb/s kahesuunalist tööd

850nm VCSEL saatja, PIN-fototuvastuse vastuvõtja, kuni

300 m OM3 rahaturufondil

Kaabli tüüp: aktiivne optiline kaabel

Saadaval pikkused (meetrites): 1, 2, 3, 4, 5 ....

Kuumalt ühendatav SFP+ kaabli otsad

Kaubanduslik temperatuurivahemik (COM): 0 kuni 70 ° C

Madal energiatarve: vähem kui 1.0 W otsa kohta

Painutage tundetu kiud

Üks 3.3 V toiteallikas

Täismetallist korpus tagab suurepärase EMI jõudluse

I2C standardne haldusliides

Elektriliides vastab SFF-8431 standardile

Vastab tööstusstandardile SFP MSA

Kirjeldus

SFP+ aktiivse optilise kaabli (AOC) komplekt on ette nähtud lühikesteks ühendusteks kiiretes omavahel ühendatud võrgurakendustes, nagu suure jõudlusega andmetöötlus (HPC), ettevõtte võrgustik, sealhulgas tipptasemel vahetamine ja võrgumäluturud. See pakub täielikku dupleksfunktsiooni ja toetab OM300 kiudude kaugust kuni 3 meetrit. 10G SFP+ AOC -d saab kasutada usaldusväärse alternatiivina SFP+ otseühendatud vaskkaablitele (DAC), pakkudes samal ajal paremat signaali terviklikkust, kergust, erakordseid kulusid ja jõudlust. See on ette nähtud andmekeskuste võrgurakenduste jaoks suure kiiruse, suure tiheduse ja väikese energiatarbimise jaoks.

 

SFP+ AOC-kaabel on programmeeritud ühilduma paljude Cisco võrguseadmetega rackisiseste ühenduste jaoks, nagu 10 Gigabit Ethernet (10GbE) lülitid, ruuterid, võrguliidesekaardid (NIC) ja võrgusalvestussüsteemid.


tehnilised nõuded

Toote spetsifikatsioonid

Connector TypeSFP + kuni SFP +
Max Data Rate10Gbps
Minimaalne painderaadius7.5mm
Kaabli pikkus1-20m
Jope materjalOFNP
Temperatuur0 kuni 70 ° C (32 kuni 158 ° F)
protokollid1x InfiniBand QDR, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, kiudkanal


taotlus

1. 10 Gigabit Ethernet (10GbE) 

2. 1x InfiniBand QDR, DDR, SDR

3. 1 /2 /4 / 8G kiudkanal (1 /2 /4 / 8GFC), kiudkanal

4. Tasuv 10G SFP+ lingi lahendus

5. Süsteemi kaskaadirakendused

6. Süsteemi sisemine andmesidelahendus

7. Patenteeritud kiire, suure tihedusega andmeedastus

8. Lüliti ja ruuteri kiire tagaplaadi ühendus 

9. Suure jõudlusega andmetöötlus, server ja andmesalvestus


Ühilduvad kaubamärgid

1626154024878047.png

KÜSITLUS