kõik kategooriad
EN
D1
D2
D4
10G DWDM C-band Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF transiiveri moodul
10G DWDM C-band Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF transiiveri moodul
10G DWDM C-band Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF transiiveri moodul

10G DWDM C-band Tunable SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF transiiveri moodul


Osa number:

SK-10G-DWDM-KM80-T

Kauba prožektorid:

Toetab bitikiirust 9.95 Gb / s kuni 11.3 Gb / s

50 GHz ITU kanalivahe integreeritud lainepikkuse lukustusega

Monoliitselt integreeritud täis C-riba häälestatav saatja ja APD vastuvõtt

Kohaldatav 80 km SMF -ühenduse jaoks

Vastab SFF-8413 ja IEE802.3ae nõuetele

Kuuma pistikuga SFP+ MSA ühilduv

Täielikult ühilduv 200+ müüjaga

Täismetallist korpus tagab suurepärase EMI jõudluse

RoHS -ühilduv ja pliivaba 

Töötemperatuur: 0 kuni +70 ° C

Kirjeldus

Tunable DWDM SFP+ 80km transiiver on integreeritud kiudoptiline transiiver, mis pakub kiiret jadaühendust signaalikiirusega 9.95 Gb/s kuni 11.3 Gb/s. Moodul vastab 10 Gigabit Enhanced Small Form Factor Pluggable (SFP+) multisource lepingule-MSA (SFF-8431) ja SFF-8432 , SFF-8690 , SFF 8472. See vastab standardile ITU-T G.698.1, 50 GHz kanalite vahekaugus SONET/SDH, IEEE DWDM 10GBASE-ZR jaoks 80 km ulatuses (Ethernet) ja DWDM 10GFC 80 km ulatuses (Fiber Channel). 

Saatja -vastuvõtja integreerib vastuvõtja ja saatja tee ühte moodulisse. Transiiver sisaldab C-riba häälestatavat integreeritud Mach-Zehnderi (MZ) laserit, mis võimaldab andmete edastamist ühemoodilise kiu kaudu tööstusharu standardse LC-pistiku kaudu. Vastuvõtja poolel taastatakse 10 Gbps andmevoog APD/ trans-impedantsi võimendist ja edastatakse väljunddraiverile. Sellel moodulil on kuumühendatav elektriline liides.


tehnilised nõuded

Optilised spetsifikatsioonid

Parameeter

Sümbol

min.

Tüüpiline

max.

Üksus

märkused

saatja

Keskmine optiline võimsus

Mossitama

-1


3

dBm

1

Sagedus S.tabelisus (BOL)


ƒc -1.5


ƒc +1.5

GHz

2

Sagedus S.tabelisus (EOL)


ƒc –2.5


ƒc +2.5

GHz

2

Keskmine lainepikkuste vahe



50


GHz

3

Optilise väljasuremise suhe

ER

8.2



dB


Optilise väljasuremise suhe

SMSR

35



dB


Külg Moodi summutamine Ratio

Poff



-30

dBm


Keskmine käivitusvõimsus (laser välja lülitatud)







Väljundi silmamask

Vastab standardile IEEE 802.3ae

Vastuvõtja

koos D -gadispersioon 0 ps/nm

RSENS



-23

dBm

@9.95, 10.3, 10.5 Gbps, BER = 10^-12



-27

@10.709 Gbps, BER = 10^-4



-27

@11.1 Gbps, BER = 10^-4



-26.5

@11.3 Gbps, BER = 10^-4

Rx tundlikkus D -gaispersioon –400 kuni +1450 ps/nm




-21


@9.95, 10.3, 10.5 Gbps, BER = 10^-12




-25


@10.709 Gbps, BER = 10^-4




-25


@11.1 Gbps, BER = 10^-4




-24


@11.3 Gbps, BER = 10^-4

Sisendküllastusvõimsus (ülekoormus)

Psat

-6



dBm


Lainepikkuse vahemik

λC

1480


1580

nm


LOS De-Assert

KAOTUS



-27

dBm


LOS-i väide

THEA

-36



dBm


LOS-i hüsterees


0.5



dB


Märkused:

1. Väljundvõimsus on ühendatud 9/125 mm ühemoodilise kiuga.

2. ƒc vaadake Page 2 häälestatava DWDM SFP+ 80 km lainepikkuse tabeli sageduste rida,ja katsetingimuseks on peegeldada saatja võimsust alla -27dBm.

3. Vastab ligikaudu 0.4 nm

 

Elektriline tehnilised nõuded

Parameeter

Sümbol

min.

Tüüpiline

max.

Üksus

märkused

Toitepinge

Vcc

3.14

3.3

3.46

V


Toitevoolu

Icc



500

mA


saatja

Sisend Dsuvaline Iimpedants

ohm


100


Ω

1

Diferentsiaal Data minanput Stiib

Vin, lk

240


910

mV


Saate keelab pinge

Vdis

Vcc – 1.3


Vcc

V


Transmit Enable pinge

Tulema

Vee


Vee + 0.8

V

2

TX_FAULT Pinge kõrge


Vcc – 1.3


Vcc

V


TX_FAULT Pinge on madal


Vee


Vee + 0.8

V


Vastuvõtja

Diferentsiaal Data Oväljund Stiib

Vout, lk

350


800

mV

3

Andmed O.väljund RseadsinIME

tr

30



ps

4

Andmed O.väljund Fkõik T.IME

tf

30



ps

4

LOS-rike


Vcc – 1.3


VccHOST

V

5

LOS Normaalne


Vee


Vee + 0.8

V

5

Märkused:

1. Ühendatud otse TX andmesisendiga. Seejärel ühendati vahelduvvool.

2. Või avatud ahel.

3. 100 oomi diferentsiaal-lõpetuseks.

4. Need on filtreerimata 20-80% väärtused

5. Signaali kadumine on LVTTL. Loogika 0 näitab normaalset tööd; loogika 1 näitab, et signaali ei tuvastatud.

 

taotlus

1. DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

2. DWDM 80KM 10G kiudkanal

3. DWDM SONET OC-192 & SDH STM-64


Ühilduvad kaubamärgid

1626154024878047.png

KÜSITLUS