Všechny kategorie
EN
DSC07073
DSC09397 ---
2 (1)-
40GBASE QSFP+ DOM moduly transceiveru
40GBASE QSFP+ DOM moduly transceiveru
40GBASE QSFP+ DOM moduly transceiveru

40GBASE QSFP+ DOM moduly transceiveru


Bodové reflektory:

Podporuje agregovanou přenosovou rychlost 40 Gb/s

Až 300 m na MMF OM4 a 40 km přes SMF

MMF Optické připojení prostřednictvím průmyslového standardu Vláknová páska zakončená MPO/MTP

850nm/1310nm Více vlnových délek Volitelné

Jedna zásuvka 1x12 MPO/MTP nebo duplexní LC

Jeden 3.3V napájecí zdroj

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli

Hot Pluggable QSFP+ MSA kompatibilní

Nízká spotřeba energie

Celokovové pouzdro pro vynikající výkon EMI

Popis

QSFP+ je nová dohoda o více zdrojích (MSA) pro vysokorychlostní aplikace, které poskytují čtyři kanály dat v jednom připojitelném rozhraní. Každý kanál je schopen přenášet data rychlostí 10 Gbps a podporuje celkem 40 Gbps. Transceiver 40 Gb/s QSFP+ je vhodný pro aplikace Infiniband a 40 GBASE-SR4/CSR4/LR4/ER4. Skyward Telecom dodává služby OEM a optické transceivery kompatibilní s třetími stranami (Cisco, Juniper, HP, Dell atd.).


Aplikace 

1. Propojení datových center

2. 40G Ethernet

3. Přepínače a směrovače

4. Infiniband QDR

Specifikace

Informace pro objednání

Řešení pro přímé připojení Telecomu a datového centra pro 40G gigabitové ethernetové přepínače

BalíkČísloRychlost přenosu datDosahVlnová délkaTX výstupCitlivost RXRozhraníProvozní
 teplota
list
40GBASE-SR4QSFP+-85-M10040G150m850nm-7.6 ~ 1 dBm<-11.1dBmMTP / MPO0 ~ 70 ℃dotaz
40 GBASE-CSR4QSFP+-85-M30040G300m850nm-7.5 ~ 0 dBm<-9.9dBmMTP / MPO0 ~ 70 ℃dotaz
40GBASE-LR4QSFP+-31-KM1040G10km1310nm-7 ~ 2.3 dBm<-11.5dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
40 GBASE-ER4QSFP+-31-KM4040G40km1310nm-2.7 ~ 4.5 dBm<-21.2dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz



Efektivní a pohodlné rozdělení vlastní kontroly

Díky vestavěné funkci detekce DDM/DOM dokáže detekce pěti parametrů měření v reálném čase rychle lokalizovat chybové body, snížit pracovní zátěž při údržbě, zvýšit spolehlivost systému a zajistit efektivitu práce.

Samokontrola modulů LC transceiveru 40GBASE QSFP+ DOM

Kompatibilní značky

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huawei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huwei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.


Produktový balíček

Produktový balíček


Ukážeme vám naši výrobní linku

DOTAZ