Všechny kategorie
EN
DSC08906--
DSC08909 ---
40G QSFP+ aktivní optický kabel, 1 ~ 20m
40G QSFP+ aktivní optický kabel, 1 ~ 20m

40G QSFP+ aktivní optický kabel, 1 ~ 20m


Číslo dílu:

SK-40GQSFP+-AOC

Bodové reflektory:

Plně duplexní 4kanálový paralelní aktivní optický kabel 850nm

Rychlost přenosu dat až 10.3 Gbit/s na kanál

Spolehlivá fotonická zařízení VCSEL a PIN

Elektrické rozhraní zapojitelné za provozu

Diferenciální vysokorychlostní datové rozhraní vázané na střídavý proud

Dostupné délky (v metrech): 1-20 m

Komerční teplotní rozsah (COM): 0 až 70 ° C

Jeden 3.3V napájecí zdroj

Nízká spotřeba energie: Méně než 1.5 W na konec

Rozhraní pro standardní správu I2C

Vynikající integrita vysokorychlostního signálu

Vyhovuje QSFP+ MSA High-density Form Factor

Vyhovuje průmyslovým standardním aktivním optickým modulům SFF-8436 QSFP+

V souladu s RoHS-6

Popis

Tento produkt je paralelní aktivní optický kabel (AOC) s vysokou přenosovou rychlostí, který překonává omezení šířky pásma tradičního měděného kabelu. AOC nabízí 4 nezávislé kanály pro přenos dat a 4 kanály pro příjem dat prostřednictvím multimódových páskových vláken, každý schopný provozu 10 Gb / s. V důsledku toho lze tímto produktem dosáhnout souhrnné datové rychlosti 40 Gb / s na přenos na 100 metrů na podporu ultrarychlé výměny výpočetních dat.

Tento produkt je navržen s tvarovým faktorem, optickým/elektrickým připojením podle dohody o více zdrojích QSFP (MSA). Byl navržen tak, aby splňoval nejtvrdší vnější provozní podmínky včetně teploty, vlhkosti a rušení EMI.

Specifikace

Specifikace produktu

Typ konektoruQSFP+ až QSFP+
Maximální přenosová rychlost40Gbps
Minimální poloměr ohybu7.5mm
Délka kabelu1-20m
Materiál bundyOFNP
teplota0 až 70 ° C (32 až 158 ° F)
protokoly40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabitový Ethernet, Fibre Channel


Aplikace

1. Propojení InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) a SDR (4 x 2.5G)

2. 10G/40G Ethernet (10G/40GbE)

3. Fibre Channel 4G/ 8G/ 10G

4. Propojení kompatibilní s PCI-Express, SAS/SATA, Fibre Channel

5. Proprietární vysokorychlostní přenos dat s vysokou hustotou

6. Propojení vysokorychlostního propojovacího rozhraní přepínače a směrovače

7. Vysoce výkonné počítačové, serverové a datové úložiště


Kompatibilní značky

40G QSFP+ aktivní optický kabel, 1 ~ 20m

DOTAZ