Všechny kategorie
EN
140440
140445a1
140434
Moduly transceiveru 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Moduly transceiveru 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF
Moduly transceiveru 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF

Moduly transceiveru 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF


Bodové reflektory:

Datové odkazy až 1.25 Gb/s

Přenosová vzdálenost až 120 km přes SMF 

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli

Za provozu kompatibilní s SFP MSA

Nízká spotřeba energie

Podpora digitálního diagnostického monitorovacího rozhraní

Jeden zdroj napájení +3.3 V.

Celokovové pouzdro pro vynikající výkon EMI

Popis

Skyward Telecom BIDI SFP je řada modulů optických transceiverů pracujících na jednom single mode Fiber (SMF). Jsou navrženy pro použití ve spojeních Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel a SONET/SDH v souladu s SFP MSA. K dispozici jsou funkce digitální diagnostiky. Optické transceivery vyhovují RoHS. Sopto dodává služby OEM a transceivery s optickými vlákny kompatibilní s třetími stranami (Cisco, Juniper, HP, Dell atd.).


Aplikace 

1. Gigabitový Ethernet

2. Fibre Channel

3. Přepnout na přepínací rozhraní

4. Přepnuté backplane aplikace

5. Rozhraní router/server

6. Jiné systémy optického přenosu

Specifikace

Informace pro objednání

BalíkČísloRychlost přenosu datDosahVlnová délkaTX výstupCitlivost RXRozhraníProvozní
 teplota
list
1000 BASE BIDISFP-31/55-KM3U1.25G3km1310 / 1550nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3km1550 / 1310nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/55-KM10U1.25G10km1310 / 1550nm-9 ~ 0 dBm<-23 dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10km1550 / 1310nm-9 ~ 0 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/49-KM10U1.25G10km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/55-KM20U1.25G20km1310 / 1550nm-9 ~ 0 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20km1550 / 1310nm-9 ~ 0 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/49-KM20U1.25G20km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/55-KM40U1.25G40km1310 / 1550nm-5 ~ 0 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40km1550 / 1310nm-5 ~ 0 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/49-KM40U1.25G40km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-31/55-KM60U1.25G60km1310 / 1550nm-3 ~ 2 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60km1550 / 1310nm-3 ~ 2 dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/55-KM80U1.25G80km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/55-KM100U1.25G100km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-49/55-KM120U1.25G120km1490 / 1550nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
1000 BASE BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120km1550 / 1490nm0 ~ 5 dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz

Efektivní a pohodlné rozdělení vlastní kontroly

Díky vestavěné funkci detekce DDM/DOM dokáže detekce pěti parametrů měření v reálném čase rychle lokalizovat chybové body, snížit pracovní zátěž při údržbě, zvýšit spolehlivost systému a zajistit efektivitu práce.

Samokontrola 1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF modulů transceiveru

Kompatibilní značky

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huawei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.

Široce kompatibilní s Cisco, Huawei, HP, Nokia a dalšími SFP optickými přepínači, routery, firewally, síťovými kartami atd.


Produktový balíček

未 标题 -1


Ukážeme vám naši výrobní linku

DOTAZ