Všechny kategorie
EN
D4
D1
D2
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC
Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC

Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC


Bodové reflektory:

Datové odkazy až 1250 XNUMX Mb/s 

Laserový vysílač DWDM EML a foto detektor APD

Přenosová vzdálenost až 100 km přes SMF

Vlnové délky DWDM od C17-C61

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli

Za provozu kompatibilní s SFP MSA

Jeden zdroj napájení +3.3 V.

Nízká spotřeba energie

Celokovové pouzdro pro vynikající výkon EMI

Popis

Transceiver DWDM vykazuje vynikající stabilitu vlnových délek, podporuje provoz na kanálu 100 GHz, nákladově efektivní modul. Je určen pro aplikace DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet a Fibre Channel. 

Transceiver se skládá ze dvou částí: Část vysílače obsahuje chlazený DFB laser. A část přijímače se skládá z APD fotodiody integrované s TIA. Všechny moduly splňují požadavky na laserovou bezpečnost třídy I. Poskytuje vylepšené monitorovací rozhraní, které umožňuje v reálném čase přístup k provozním parametrům zařízení, jako je teplota vysílače, předpětí laseru, vysílaný optický výkon, přijímaný optický výkon a napájecí napětí vysílače, teplota laseru a proud TEC.



Aplikace 

1. Gigabitový Ethernet

2. Fibre Channel

3. Sítě DWDM

4. Přepnout na přepínací rozhraní

5. Přepnuté backplane aplikace

6. Rozhraní router/server

Specifikace

Informace pro objednání

BalíkČísloRychlost přenosu datDosahVlnová délkaTX výstupCitlivost RXRozhraníProvozní
 teplota
list
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-24 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
(100 GHz)
0 ~ 5 dBm<-30 dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz


Efektivní a pohodlné rozdělení vlastní kontroly

Díky vestavěné funkci detekce DDM/DOM dokáže detekce pěti parametrů měření v reálném čase rychle lokalizovat chybové body, snížit pracovní zátěž při údržbě, zvýšit spolehlivost systému a zajistit efektivitu práce.

Moduly transceiveru 1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC s vlastní kontrolou

Kompatibilní značky

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huawei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli, jako jsou Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena a další optické přepínače SFP, směrovače, brány firewall, síťové karty atd.


Průvodce vlnovou délkou

Kanál ITU

Frekvence (THz)

Vlnová délka

Kanál ITU

Frekvence (THz)

Vlnová délka

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Produktový balíček

未 标题 -1


Ukážeme vám naši výrobní linku

DOTAZ