Všechny kategorie
EN
1
DSC06157--
DSC09410
DSC08684
8092
Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC
Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC
Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC
Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC
Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC

Moduly transceiveru 10GBASE SFP+ DOM LC


Bodové reflektory:

Multimode/Single Mode Volitelné

Přenosová vzdálenost 30 m-100 km

850nm/1310nm/1550nm Více vlnových délek Volitelné

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli

Za provozu kompatibilní s SFP+ MSA

Nízká spotřeba energie

Celokovové pouzdro pro vynikající výkon EMI

Popis

Skyward Telecom nabízí rozsáhlou řadu kompatibilních optických a měděných transceiverů, které se vám budou hoditpožadavky. Všechny transceivery jsou založeny na standardech a jsou v souladu s dohodou MSA (Multi-Source Agreement). Naše vzdálenosti 10G transceiverů se pohybují od 30m do 100km a pokrývají optické a měděné transceivery jako např 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


Díky nízké spotřebě energie a vysoké rychlosti je tento 10G SFP+ transceiver ideální pro datová centra, podnikyelektroinstalační skříň, transportní aplikace poskytovatele služeb, rádiová a základnová jednotka atd.


Aplikace 

1. 10G Ethernet

2. 10G Fibre Channel (s/bez FEC)

Specifikace

Informace pro objednání

aplikace


BalíkČísloRychlost přenosu datDosahVlnová délkaTX výstupCitlivost RXSpotřeba energieRozhraníProvozní
 teplota
list
10 GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm<-11.1dBm≤0.6WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10 GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm<-6.5dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10km1310nm-8.2 ~ 0.5 dBm<-14.4dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40km1310nm0 ~ 5 dBm<-16 dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40km1550nm-3 ~ 3 dBm<-14.1dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80km1550nm0 ~ 4 dBm<24 dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10 GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100km1550nm0 ~ 4 dBm<24 dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
dotaz


Efektivní a pohodlné rozdělení vlastní kontroly

Díky vestavěné funkci detekce DDM/DOM dokáže detekce pěti parametrů měření v reálném čase rychle lokalizovat chybové body, snížit pracovní zátěž při údržbě, zvýšit spolehlivost systému a zajistit efektivitu práce.

vlastní kontrola

Kompatibilní značky

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huwei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.


Produktový balíček

未 标题 -1


Ukážeme vám naši výrobní linku

DOTAZ