Všechny kategorie
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
Moduly transceiveru 100GBASE QSFP28 DOM
Moduly transceiveru 100GBASE QSFP28 DOM
Moduly transceiveru 100GBASE QSFP28 DOM

Moduly transceiveru 100GBASE QSFP28 DOM


Bodové reflektory:

Podporuje agregovanou přenosovou rychlost 103.1 Gb/s

Multimode/Single Mode Volitelné

Přenosová vzdálenost 100 m-100 km

850nm/1310nm Více vlnových délek Volitelné

Jeden 3.3V napájecí zdroj

Plně kompatibilní s více než 200 dodavateli

Za provozu kompatibilní s SFP+ MSA

Nízká spotřeba energie

Celokovové pouzdro pro vynikající výkon EMI

Popis

Modul optického transceiveru Skyward Telecom 100GBASE QSFP28 je určen pro použití v propustnosti 100GBASE Ethernet až do vzdálenosti 40 km. Funkce digitální diagnostiky jsou také k dispozici prostřednictvím rozhraní I2C, jak uvádí QSFP28 MSA, aby byl umožněn přístup k provozním parametrům v reálném čase. Díky těmto funkcím je tento snadno instalovatelný transceiver vyměnitelný za provozu vhodný k použití v různých aplikacích, jako jsou datová centra, vysoce výkonné výpočetní sítě, aplikace podnikového jádra a distribuční vrstvy.


Aplikace 

1. 100G Ethernet

2. 100G Fibre Channel (s/bez FEC)

Specifikace

Informace pro objednání

Řešení pro přímé připojení Telecomu a datového centra pro 100G gigabitové ethernetové přepínače

BalíkPartNumberRychlost přenosu datDosahVlnová délkaTX výstupCitlivost RXRozhraníProvozní
 teplota
list
100GBASE-SR4QSFP28- 85-M100100G100m850nm-8.4 ~ 2.4 dBm<-10.3dBmMTP / MPO0 ~ 70 ℃dotaz
100 GBASE-CWDM4QSFP28-31-KM2100G2km1310nm-6.5 ~ 2.5 dBm<-11.5dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
100 GBASE-4 WDMQSFP28-31-KM10100G10km1310nm-6.5 ~ 2.5 dBm<-13dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5 dBm<-10.6dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5 dBm<-8.6dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
112G -0.6 ~ 4 dBm<-8.4dBm
100 GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.9 ~ 4.5 dBm<-20.9dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
100 GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.5 ~ 2.9 dBm<-15dBmLC0 ~ 70 ℃dotaz
112G-1 ~ 3.3 dBm<-19dBm


Efektivní a pohodlné rozdělení vlastní kontroly

Díky vestavěné funkci detekce DDM/DOM dokáže detekce pěti parametrů měření v reálném čase rychle lokalizovat chybové body, snížit pracovní zátěž při údržbě, zvýšit spolehlivost systému a zajistit efektivitu práce.

100G vysílače QSFP28 s vlastní kontrolou v testovacím centru

Kompatibilní značky

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huawei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.

Široce kompatibilní s optickými přepínači Cisco, Huwei, H3C, ZTC a dalšími SFP, routery, firewally, síťovými kartami atd.


Produktový balíček

Produktový balíček


Ukážeme vám naši výrobní linku

DOTAZ