Всички категории
EN
DSC07073
DSC09397 ---
2 (1)-
40GBASE QSFP+ DOM приемо -предавателни модули
40GBASE QSFP+ DOM приемо -предавателни модули
40GBASE QSFP+ DOM приемо -предавателни модули

40GBASE QSFP+ DOM приемо -предавателни модули


Прожектори на артикула:

Поддържа обща скорост на предаване 40 Gb/s

До 300 м на MMF OM4 и 40 км над SMF

MMF Оптична свързаност чрез индустриален стандарт MPO/MTP завършена лента от влакна

850nm/1310nm множество дължини на вълните По избор

Единичен 1x12 MPO/MTP съд или дуплекс LC

Единично захранване 3.3V

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Съвместим с горещо включване QSFP+ MSA

Ниска консумация на ел.енергия

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

Описание

QSFP+ е ново споразумение за много източници (MSA) за високоскоростно приложение, което предоставя четири канала за данни в един интерфейс, който може да се включи. Всеки канал е в състояние да предава данни при 10Gbps и поддържа общо 40Gbps. 40Gbps QSFP+ трансивърът е много подходящ за приложения Infiniband и 40GBASE-SR4/CSR4/LR4/ER4. Skyward Telecom доставя OEM услуги и съвместими от трети страни (Cisco, Juniper, HP, Dell и др.) оптични трансивъри.


Приложение 

1. Центровете за данни се свързват взаимно

2. 40G Ethernet

3. Превключватели и рутери

4. Infiniband QDR

Характеристики

Информация за поръчка

Решение за директна връзка с телеком и център за данни за 40G Gigabit Ethernet комутатори

ПакетНомерСкорост на даннитеДостигнатДължина на вълнатаTX изходRX чувствителностInterfaceРаботен
 температура
Техн
40GBASE-SR4QSFP+-85-M10040G150m850nm-7.6 ~ 1dBm<-11.1dBmМТР / MPO0 ~ 70 ℃Разследване
40GBASE-CSR4QSFP+-85-M30040G300m850nm-7.5 ~ 0dBm<-9.9dBmМТР / MPO0 ~ 70 ℃Разследване
40GBASE-LR4QSFP+-31-KM1040G10km1310nm-7 ~ 2.3dBm<-11.5dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
40GBASE-ER4QSFP+-31-KM4040G40km1310nm-2.7 ~ 4.5dBm<-21.2dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване



Ефективна и удобна самопроверка за разбивка

С вградена функция за откриване на DDM/DOM, откриването в реално време на пет измервателни параметъра може бързо да локализира точките на повреда, да намали натоварването ви по поддръжката, да подобри надеждността на системата и да гарантира ефективността на работата.

40GBASE QSFP+ DOM LC Трансивър модули за самоконтрол

Съвместими марки

Широко съвместим с Cisco, Huawei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.

Широко съвместим с Cisco, Huwei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.


Продуктов пакет

Продуктов пакет


Покажете ни нашата производствена линия

СЪОБЩЕНИЕ