Всички категории
EN
40G
40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Пробивен активен оптичен кабел, 1 ~ 15 м

40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Пробивен активен оптичен кабел, 1 ~ 15 м


Номер на частта:

SK-4x10GSFP+-AOC

Прожектори на артикула:

Скорост на предаване на данни до 10.3Gbit/s на канал

Конектор 1: QSFP+ (SFF-8436) 

Конектор 2: 4 x SFP+ (SFF-8431)

Тип кабел: Активен оптичен кабел (AOC) кабел

850nm VCSEL предавател, PIN фотодетектор приемник, до

300 м на OM3 MMF

Налични дължини (в метри): 1-15

Горещо включване

Интерфейс за управление и цифрово диагностично наблюдение (DDM)

през I2C

Поддържайте Rx Output Предварителен акцент

Търговски температурен диапазон (COM): 0 ~ 70 ° C

Ниска мощност на разсейване: по -малко от 1.3 W на QSFP+ край, по -малко от

1W на SFP+ Приключва

RoHS-6 съвместим

Описание

40GBASE QSFP+ до 4 x SFP+ активен оптичен кабел е 4 x 10 Gb/s паралелен активен оптичен кабел за съхранение, данни и високопроизводителни изчислителни взаимосвързаности. Той предава четири отделни потока от 10 Gb/s данни по лентови кабели в конфигурация от точка до много точки. Кабелът съдържа модул QSFP+ в единия край и четири отделни модула SFP+ в другия край.


Въз основа на доказана технология VCSEL масив и проектирани с MSA-съвместими QSFP+ и SFP+ конектори с висока плътност, тези кабели са компактни, леки и с ниска мощност.

Характеристики

Спецификации на продукта

Connector TypeQSFP+ до 4 SFP+
Максимален процент на данни40Gbps
Минимален радиус на огъване7.5mm
Дължина на кабела1-15m
Материя за якетаOFNP
температура0 до 70 ° C (32 до 158 ° F)
Протоколи40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fiber Channel


Приложение

1. 40 Gigabit Ethernet

2. Приложения за оптични канали

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

4. Високопроизводителни изчислителни клъстери

5. Сървъри, превключватели, адаптери за съхранение и хост карти

6. Карти за мрежови смущения (NIC)


Съвместими марки

40G QSFP+ до 4x10G SFP+ Пробивен активен оптичен кабел, 1 ~ 15 м

СЪОБЩЕНИЕ