Всички категории
EN
111
SFP1G-SX
DSC07038
DSC07001
1000BASE SFP DOM LC приемо -предавателни модули
1000BASE SFP DOM LC приемо -предавателни модули
1000BASE SFP DOM LC приемо -предавателни модули
1000BASE SFP DOM LC приемо -предавателни модули

1000BASE SFP DOM LC приемо -предавателни модули


Прожектори на артикула:

Многомодов/единичен режим По избор

Разстояние на предаване 100m-160km

850nm/1310nm/1550nm множество дължини на вълната По избор

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Съвместим с горещо включен SFP MSA

Ниска консумация на ел.енергия

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

Описание

Skyward Telecom предлага широка гама от съвместими оптични и медни приемо -предаватели, които да ви паснатизисквания. Всички приемо-предаватели са базирани на стандарти и отговарят на MSA (Multi-Source Agreement). Разстоянието между нашите 1G трансивери е от 100 м до 160 км и обхваща оптични и медни приемопредаватели като 100/1000BASE-T, 1000BASE-SX, 1000BASE-LX, 1000BASE-EX, 1000BASE-ZX, 1000BASE-EZX.


Приложение 

1. Гигабитен Ethernet

2. Fibre Channel

3. Превключете към Switch Interface

4. Превключени приложения на задната платка

5. Интерфейс на рутер/сървър

6. Други оптични системи за предаване

Характеристики

Информация за поръчка

Директна връзка за 10G SFP+ трансивъри


ПакетНомерСкорост на даннитеДостигнатДължина на вълнатаTX изходRX чувствителностInterfaceРаботен
 температура
Техн
1000BASE-SXSFP-85-M5501.25G550m850nm-9.5 ~ -3dBm<-18dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-SXSFP-31-KM21.25G2km1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-LXSFP-31-KM101.25G10km1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-LXSFP-31-KM201.25G20km1310nm-9 ~ - 3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-EXSFP-31-KM401.25G40km1310nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-EXSFP-55-KM401.25G40km1550nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-ZXSFP-55-KM801.25G80km1550nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-EZXSFP-55-KM1001.25G100km1550nm-5 ~ 0dBm<-31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-EZXSFP-55-120 KM1.25G120km1550nm-5 ~ 0dBm<-31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-EZXSFPEZX-55-KM1601.25G160km1550nm-5 ~ 0dBm<-31dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-TSFP-T-M10010 / 100 / 1000M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE-T1000BASE-T-M1001000M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
100BASE-T100BASE-T-100M100M100m///RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване

Ефективна и удобна самопроверка за разбивка

С вградена функция за откриване на DDM/DOM, откриването в реално време на пет измервателни параметъра може бързо да локализира точките на повреда, да намали натоварването ви по поддръжката, да подобри надеждността на системата и да гарантира ефективността на работата.

1000BASE SFP DOM LC приемо-предавателен модул без проверка

Съвместими марки

Широко съвместим с Cisco, Huawei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.


Продуктов пакет

未 标题-1


Покажете ни нашата производствена линия

СЪОБЩЕНИЕ