Всички категории
EN
140440
140445a1
140434
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF трансивер модули
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF трансивер модули
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF трансивер модули

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF трансивер модули


Прожектори на артикула:

До 1.25 Gb/s връзки за данни

До 120 км разстояние за предаване по SMF 

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Съвместим с горещо включен SFP MSA

Ниска консумация на ел.енергия

Поддържа интерфейс за цифрово диагностично наблюдение

Единично + 3.3V захранване

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

Описание

Skyward Telecom BIDI SFP е поредица от оптични приемо -предавателни модули, работещи с едномодов влакно (SMF). Те са предназначени за използване в Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fibre Channel и SONET/SDH връзки, съвместими с SFP MSA. Налични са функции за цифрова диагностика. Оптичните приемо -предаватели са съвместими с RoHS. Sopto доставя OEM услуга и трети страни (Cisco, Juniper, HP, Dell и др.) Съвместими оптични трансивери.


Приложение 

1. Гигабитен Ethernet

2. Fibre Channel

3. Превключете към Switch Interface

4. Превключени приложения на задната платка

5. Интерфейс на рутер/сървър

6. Други оптични системи за предаване

Характеристики

Информация за поръчка

ПакетНомерСкорост на даннитеДостигнатДължина на вълнатаTX изходRX чувствителностInterfaceРаботен
 температура
Техн
1000BASE BIDISFP-31/55-KM3U1.25G3km1310 / 1550nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3km1550 / 1310nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/55-KM10U1.25G10km1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10km1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/49-KM10U1.25G10km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/55-KM20U1.25G20km1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20km1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/49-KM20U1.25G20km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/55-KM40U1.25G40km1310 / 1550nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40km1550 / 1310nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/49-KM40U1.25G40km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-31/55-KM60U1.25G60km1310 / 1550nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60km1550 / 1310nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/55-KM80U1.25G80km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/55-KM100U1.25G100km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-49/55-KM120U1.25G120km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
1000BASE BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване

Ефективна и удобна самопроверка за разбивка

С вградена функция за откриване на DDM/DOM, откриването в реално време на пет измервателни параметъра може бързо да локализира точките на повреда, да намали натоварването ви по поддръжката, да подобри надеждността на системата и да гарантира ефективността на работата.

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF Трансивър модули за самоконтрол

Съвместими марки

Широко съвместим с Cisco, Huawei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.

Широко съвместим с Cisco, Huawei, HP, Nokia и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.


Продуктов пакет

未 标题-1


Покажете ни нашата производствена линия

СЪОБЩЕНИЕ