Всички категории
EN
1
DSC06157-
DSC09410
DSC08684
8092
10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули
10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули
10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули
10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули
10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули

10GBASE SFP+ DOM LC Трансивър модули


Прожектори на артикула:

Многомодов/единичен режим По избор

Разстояние на предаване 30m-100km

850nm/1310nm/1550nm множество дължини на вълната По избор

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Съвместим с горещо включване SFP+ MSA

Ниска консумация на ел.енергия

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

Описание

Skyward Telecom предлага широка гама от съвместими оптични и медни приемо -предаватели, които да ви паснатизисквания. Всички приемо-предаватели са базирани на стандарти и отговарят на MSA (Multi-Source Agreement). Разстоянието на нашите 10G трансивери варира от 30 м до 100 км и обхваща оптични и медни приемопредаватели като напр 10G-T, 10G-SR, 10G-LR, 10G-LRM, 10G-ER, 10G-ZR.


Отличаващ се с ниска консумация на енергия, висока скорост, този 10G SFP+ трансивер е идеален за център за данни, предприятиешкаф за окабеляване, транспортно приложение на доставчика на услуги, радио и Baseband модул и др.


Приложение 

1. 10G Ethernet

2. 10G Fibre Channel (с/без FEC)

Характеристики

Информация за поръчка

прилагане


ПакетНомерСкорост на даннитеДостигнатДължина на вълнатаTX изходRX чувствителностКонсумация на енергияInterfaceРаботен
 температура
Техн
10GBASE-SRSFP+-85-M30010G300m850nm-6.5 ~ -1dBm<-11.1dBm≤0.6WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-LRMSFP+-31-M22010G220m1310nm-6.5 ~ -0.5dBm<-6.5dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-LRSFP+-31-KM1010G10km1310nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-ERSFP+-31-KM4010G40km1310nm0 ~ 5dBm<-16dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-ERSFP+-55-KM4010G40km1550nm-3 ~ 3dBm<-14.1dBm≤1.2WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-ZRSFP+-55-KM8010G80km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-ZRSFP+-55-KM10010G100km1550nm0 ~ 4dBm<24dBm≤1.4WLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване
10GBASE-TSFP+-T-M3010G30m////RJ-450 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
Разследване


Ефективна и удобна самопроверка за разбивка

С вградена функция за откриване на DDM/DOM, откриването в реално време на пет измервателни параметъра може бързо да локализира точките на повреда, да намали натоварването ви по поддръжката, да подобри надеждността на системата и да гарантира ефективността на работата.

самопроверка

Съвместими марки

Широко съвместим с Cisco, Huwei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.


Продуктов пакет

未 标题-1


Покажете ни нашата производствена линия

СЪОБЩЕНИЕ