Всички категории
EN
DSC08892 ---
DSC08904
DSC08905
10G SFP+ Активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м
10G SFP+ Активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м
10G SFP+ Активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м

10G SFP+ Активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м


Номер на частта:

SK-10GSFP+-AOC

Прожектори на артикула:

Поддържа до 10 Gb/s двупосочна работа

850nm VCSEL предавател, PIN фотодетектор приемник, до

300 м на OM3 MMF

Тип кабел: Активен оптичен кабел

Налични дължини (в метри): 1, 2, 3, 4, 5 ....

Горещо включващ се SFP+ кабелен край

Търговски температурен диапазон (COM): 0 до 70 ° C

Ниска консумация на енергия: По -малко от 1.0 W на край

Огънете нечувствителни влакна

Единично захранване 3.3V

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

I2C стандартен интерфейс за управление

Електрически интерфейс Съвместим с SFF-8431

Съответства на Индустриалния стандарт SFP MSA

Описание

Агрегатът SFP+ Active Optical Cable (AOC) е проектиран за връзки на къси разстояния във високоскоростни взаимосвързващи мрежови приложения, като високопроизводителни изчисления (HPC), корпоративни мрежи, включително пазари за превключване на най-високо ниво и мрежово съхранение. Той осигурява пълна дуплекс работа и поддържа разстояние до 300 метра по влакно OM3. 10G SFP+ AOC може да се използва като надеждна алтернатива на медни кабели с директно свързване на SFP+ (DAC), като същевременно осигурява подобрена цялост на сигнала, лека, изключителна цена и стойност на производителността. Той е проектиран за висока скорост, висока плътност и ниска консумация на енергия за мрежови приложения за центрове за данни.

 

Кабелът SFP+ AOC е програмиран да бъде съвместим с широка гама от мрежово оборудване на Cisco за вътрешни стойки, като например комутатори от 10 Gigabit Ethernet (10GbE), маршрутизатори, мрежови интерфейсни карти (NIC) и мрежови системи за съхранение.


Характеристики

Спецификации на продукта

Connector TypeSFP+ към SFP+
Максимален процент на данни10Gbps
Минимален радиус на огъване7.5mm
Дължина на кабела1-20m
Материя за якетаOFNP
температура0 до 70 ° C (32 до 158 ° F)
Протоколи1x InfiniBand QDR, DDR, SDR, 10G Gigabit Ethernet, Fibre Channel


Приложение

1. 10 Gigabit Ethernet (10GbE) 

2. 1x InfiniBand QDR, DDR, SDR

3. 1 /2 /4 / 8G Fibre Channel (1 /2 /4 / 8GFC), Fibre Channel

4. Икономично 10G SFP+ Link решение

5. Системни каскадни приложения

6. Решение за системна връзка за вътрешни данни

7. Патентовано високоскоростно предаване на данни с висока плътност

8. Свързване на превключвател и рутер на високоскоростна платка 

9. Високопроизводителни изчисления, сървър и съхранение на данни


Съвместими марки

1626154024878047.png

СЪОБЩЕНИЕ