Всички категории
EN
D1
D2
D4
10G DWDM C-band настройваем SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF трансивър модул
10G DWDM C-band настройваем SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF трансивър модул
10G DWDM C-band настройваем SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF трансивър модул

10G DWDM C-band настройваем SFP+ 50GHz 80km DOM LC SMF трансивър модул


Номер на частта:

SK-10G-DWDM-KM80-T

Прожектори на артикула:

Поддържа 9.95Gb / s до 11.3Gb / s битови скорости

50 GHz ITU канално разстояние с вградено заключване на дължината на вълната

Монолитно интегриран предавател с пълна C-лента и APD приемник

Приложимо за 80 км SMF връзка

Съвместим със SFF-8413 и IEE802.3ae

Съвместим с горещо включване SFP+ MSA

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

RoHS съвместим и без олово 

Работна температура: 0 до +70 ° C

Описание

Регулируемият DWDM SFP+ 80 км трансивер е интегриран оптично-оптичен трансивер, който осигурява високоскоростна серийна връзка при сигнални скорости от 9.95 Gb/s до 11.3 Gb/s. Модулът е в съответствие с 10 Gigabit Enhanced Small Form Factor Pluggable (SFP+) многоизточно споразумение-MSA (SFF-8431) и SFF-8432 , SFF-8690 , SFF 8472. Той отговаря на стандарта ITU-T G.698.1 с 50 GHz разстояние между каналите за приложения SONET/SDH, IEEE DWDM 10GBASE-ZR за 80 км обхват (Ethernet) и DWDM 10GFC за 80 км обхват (Fibre Channel). 

Трансивърът интегрира пътя на приемника и предавателя в един модул. Трансивърът съдържа интегриран лазер на Mach-Zehnder (MZ) с настройка на C-лента, позволяващ предаване на данни по едномодово влакно чрез стандартен за индустрията LC конектор. От страна на приемника, 10 Gbps поток от данни се възстановява от APD/ транс-импедансен усилвател и се предава на изходен драйвер. Този модул разполага с електрически интерфейс с възможност за горещо включване.


Характеристики

Оптични спецификации

Параметър

символ

Min.

Типичен

макс.

Единица

Забележка

предавател

Средна оптична мощност

Цупене

-1


3

стока

1

Честота SТаблица (BOL)


ƒc -1.5


ƒc +1.5

GHz

2

Честота SТаблица (EOL)


ƒc –2.5


ƒc +2.5

GHz

2

Централно разстояние на дължината на вълната



50


GHz

3

Оптично съотношение на изчезване

ER

8.2



dB


Оптично съотношение на изчезване

SMSR

35



dB


Странично М.оди Потискане Rезопасн

Поф



-30

стока


Средна мощност при изстрелване (изключен лазер)







Изходна маска за очи

Съвместим с IEEE 802.3ae

Приемник

с Dдисперсия 0 ps/nm

RSENS



-23

стока

@9.95, 10.3, 10.5Gbps, BER = 10^-12



-27

@10.709Gbps, BER = 10^-4



-27

@11.1Gbps, BER = 10^-4



-26.5

@11.3Gbps, BER = 10^-4

Rx Чувствителност с Dдисперсия –400 до +1450 ps/nm




-21


@9.95, 10.3, 10.5Gbps, BER = 10^-12




-25


@10.709Gbps, BER = 10^-4




-25


@11.1Gbps, BER = 10^-4




-24


@11.3Gbps, BER = 10^-4

Входна мощност на насищане (претоварване)

Псат

-6



стока


Диапазон на дължината на вълната

λC

1480


1580

nm


LOS Деакретиране

LOSD



-27

стока


LOS Асерт

ЛОСA

-36



стока


Хистерезис на LOS


0.5



dB


Забележки:

1. Изходната мощност е свързана към едномодово влакно 9/125 мм.

2. ƒc вижте Page 2 реда с честоти на настройваемия DWDM SFP+ 80 км Таблица с указания за дължината на вълната,и условието на теста е да отразява мощността на предавателя по -ниска от -27dBm.

3. Съответства на приблизително 0.4 nm

 

Електрически Характеристики

Параметър

символ

Min.

Типичен

макс.

Единица

Забележка

Захранващо напрежение

Vcc

3.14

3.3

3.46

V


Supply Current

Icc



500

mA


предавател

Вход Dиференциален Азmpedance

ом


100


Ω

1

Диференциал Dата азnput Sкрило

Вин, стр

240


910

mV


Предавайте деактивирайте напрежението

Vdis

Vcc – 1.3


Vcc

V


Предавайте разрешено напрежение

Хайде

Vee


Vee + 0.8

V

2

TX_FAULT Високо напрежение


Vcc – 1.3


Vcc

V


TX_FAULT Ниско напрежение


Vee


Vee + 0.8

V


Приемник

Диференциал Data Oизход Sкрило

Vout, pp

350


800

mV

3

Данни Oизход Rise Т.ИПИ

tr

30



ps

4

Данни Oизход Fвсички тИПИ

tf

30



ps

4

LOS грешка


Vcc – 1.3


VccHOST

V

5

LOS Нормален


Vee


Vee + 0.8

V

5

Забележки:

1. Свързан директно към пинове за въвеждане на TX данни. АС свързано след това.

2. Или отворена верига.

3. В 100 ома диференциално прекратяване.

4. Това са нефилтрирани 20-80% стойности

5. Загубата на сигнал е LVTTL. Логика 0 показва нормална работа; логика 1 показва, че не е открит сигнал.

 

Приложение

1. DWDM 10GBASE-ZR/ZW 10G Ethernet

2. DWDM 80KM 10G Fibre Channel

3. DWDM SONET OC-192 & SDH STM-64


Съвместими марки

1626154024878047.png

СЪОБЩЕНИЕ