Всички категории
EN
1
2-1
QSFP28-LR4
100GBASE QSFP28 DOM трансивер модули
100GBASE QSFP28 DOM трансивер модули
100GBASE QSFP28 DOM трансивер модули

100GBASE QSFP28 DOM трансивер модули


Прожектори на артикула:

Поддържа обща скорост на предаване 103.1 Gb/s

Многомодов/единичен режим По избор

Разстояние на предаване 100m-100km

850nm/1310nm множество дължини на вълните По избор

Единично захранване 3.3V

Напълно съвместим с 200+ доставчици

Съвместим с горещо включване SFP+ MSA

Ниска консумация на ел.енергия

Изцяло метален корпус за превъзходно представяне на EMI

Описание

Оптичният трансийвър модул Skyward Telecom 100GBASE QSFP28 е предназначен за използване в 100GBASE Ethernet пропускателна способност до 40 км. Функциите за цифрова диагностика също са достъпни чрез интерфейса I2C, както е определено от QSFP28 MSA, за да позволи достъп до работните параметри в реално време. С тези функции, този лесен за инсталиране, сменяем приемопредавател с гореща смяна е подходящ за използване в различни приложения, като центрове за данни, високопроизводителни изчислителни мрежи, приложения на ядрото на предприятието и приложения за дистрибуторски слой.


Приложение 

1. 100G Ethernet

2. 100G Fibre Channel (с/без FEC)

Характеристики

Информация за поръчка

Решение за директна връзка с телеком и център за данни за 100G Gigabit Ethernet комутатори

ПакетНомер на часттаСкорост на даннитеДостигнатДължина на вълнатаTX изходRX чувствителностInterfaceРаботен
 температура
Техн
100GBASE-SR4QSFP28-85-M100100G100m850nm-8.4 ~ 2.4dBm<-10.3dBmМТР / MPO0 ~ 70 ℃Разследване
100GBASE-CWDM4QSFP28-31-KM2100G2km1310nm-6.5 ~ 2.5dBm<-11.5dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
100GBASE-4WDMQSFP28-31-KM10100G10km1310nm-6.5 ~ 2.5dBm<-13dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5dBm<-10.6dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
100GBASE-LR4QSFP28-31-KM10100G10km1310nm-4.3 ~ 4.5dBm<-8.6dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
112G -0.6 ~ 4dBm<-8.4dBm
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.9 ~ 4.5dBm<-20.9dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
100GBASE-ER4QSFP28-31-KM40100G40km1310nm-2.5 ~ 2.9dBm<-15dBmLC0 ~ 70 ℃Разследване
112G-1 ~ 3.3dBm<-19dBm


Ефективна и удобна самопроверка за разбивка

С вградена функция за откриване на DDM/DOM, откриването в реално време на пет измервателни параметъра може бързо да локализира точките на повреда, да намали натоварването ви по поддръжката, да подобри надеждността на системата и да гарантира ефективността на работата.

100G QSFP28 трансивери за самопроверка в тестовия център

Съвместими марки

Широко съвместим с Cisco, Huawei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.

Широко съвместим с Cisco, Huwei, H3C, ZTC и други SFP оптични превключватели, рутери, защитни стени, мрежови карти и др.


Продуктов пакет

Продуктов пакет


Покажете ни нашата производствена линия

СЪОБЩЕНИЕ