Всички категории
EN
DSC08783
DSC08796
DSC08782
100G QSFP28 активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м
100G QSFP28 активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м
100G QSFP28 активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м

100G QSFP28 активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м


Номер на частта:

SK-100GQSFP28-AOC

Прожектори на артикула:

4 независими канала с пълен дуплекс

Скорост на данни до 25.78 Gb/s на канал

Съвместим с QSFP MSA

Максимална консумация на енергия 3.5W на всеки терминал

RoHS-6 съвместим

До 100 м OM4 MMF предаване

Работна температура на корпуса: 0 до 70oC

Единично захранване 3.3V

Описание

Този продукт е паралелен активен оптичен кабел с висока скорост на предаване на данни (AOC), за да се преодолее ограничението на честотната лента на традиционния меден кабел. Този продукт преобразува паралелните електрически входни сигнали в паралелни оптични сигнали (светлина), посредством задвижван вертикален лазер за излъчване на повърхности (VCSEL). Светлината се разпространява индивидуално през лентовото влакно и се улавя от фотодиодния масив. Оптичните сигнали се преобразуват в паралелни електрически сигнали и се извеждат. Следователно, всеки терминал на кабела има 8 порта, 4 за предаване на данни и 4 за получаване на данни, за да осигури обмен на данни от 100 Gb/s. 

AOC предлага 4 независими канала за предаване на данни и 4 канала за приемане на данни чрез многомодовите лентови влакна, всеки с възможност за работа от 25 Gb/s. Следователно с този продукт може да се постигне обща скорост на предаване на данни от 100 Gb/s за над 100 метра, за да се поддържа свръхбърз изчислителен обмен на данни. Продуктът е проектиран с форм-фактор, оптична/електрическа връзка съгласно QSFP Multi-Source Agreement (MSA). Проектиран е така, че да отговаря на най -суровите външни условия на работа, включително температура, влажност и EMI смущения

Характеристики

Спецификации на продукта

Connector TypeQSFP28 до QSFP28
Максимален процент на данни100Gbps
Минимален радиус на огъване7.5mm
Дължина на кабела1-20m
Материя за якетаOFNP
температура0 до 70 ° C (32 до 158 ° F)
Протоколи100G Ethernet, InfiniBand 4xFDR/EDR


Приложение

1. 100G Ethernet

2. Infiniband EDR


Съвместими марки

100G QSFP28 активен оптичен кабел, 1 ~ 20 м

СЪОБЩЕНИЕ