Bütün Kateqoriyalar
EN
40G
40G QSFP+ 4x10G SFP+ Breakout Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 15m

40G QSFP+ 4x10G SFP+ Breakout Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 15m


Kateqoriya sayı:

SK-4x10GSFP+-AOC

Maddə Fənərləri:

Kanal başına 10.3 Gbit/s -ə qədər ötürmə məlumat sürəti

Bağlayıcı 1: QSFP+ (SFF-8436) 

Bağlayıcı 2: 4 x SFP+ (SFF-8431)

Kabel növü: Aktiv Optik Kabel (AOC) Kabeli

850nm VCSEL Verici, PIN Foto-detektor Alıcı, qədər

OM300 MMF üzərində 3m

Mövcud Uzunluqlar (metrlə): 1-15

İsti Plugable

İdarəetmə İnterfeysi və Rəqəmsal Diaqnostik Monitorinq (DDM)

I2C vasitəsilə

Rx Çıxışını Öncədən vurğu ilə dəstəkləyin

Ticarət temperatur aralığı (COM): 0 ~ 70 ° C

Aşağı Güc Dağılımı: QSFP+ End -də 1.3W -dan az, Daha Az

SFP+ Ends -də 1W

RoHS-6 uyğun

təsvir

40GBASE QSFP+-4 x SFP+ Aktiv Optik Kabel, saxlama, məlumat və yüksək performanslı hesablama əlaqələri üçün 4 x 10 Gb/s paralel aktiv optik kabeldir. Bir nöqtədən çox nöqtəyə qədər konfiqurasiyada lent kabellər üzərində 10 Gb/s məlumatın dörd ayrı axını ötürülür. Kabelin bir ucunda QSFP+ modulu, digər ucunda isə dörd ayrı SFP+ modulu var.


Kanıtlanmış VCSEL serial texnologiyasına əsaslanaraq və MSA uyğun QSFP+ və SFP+ yüksək sıxlıqlı bağlayıcılarla dizayn edilmiş bu kabellər yığcam, yüngül və aşağı gücə malikdir.

Xüsusiyyətlər

Məhsul Xüsusiyyətləri

Connector TipiQSFP+ 4 SFP+
Maksimum Data Rate40Gbps
Minimum əyilmə radiusu7.5mm
Kabel uzunluğu1-15m
Ceket MaterialıOFNP
Temperatur0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
Protokollar40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fiber Kanal


Ərizə

1. 40 Gigabit Ethernet

2. Fiber Kanal Tətbiqləri

3. InfiniBand QDR, SDR, DDR

4. Yüksək performanslı hesablama qrupları

5. Serverlər, Anahtarlar, Saxlama və Host Kart Adaptörleri

6. Şəbəkə Müdaxilə Kartları (NIC)


Uyğun Markalar

40G QSFP+ 4x10G SFP+ Breakout Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 15m

INQUIRY