Bütün Kateqoriyalar
EN
DSC08906-
DSC08909 ---
40G QSFP+ Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 20m
40G QSFP+ Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 20m

40G QSFP+ Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 20m


Kateqoriya sayı:

SK-40GQSFP+-AOC

Maddə Fənərləri:

Tam Dupleks 4 Kanal 850nm Paralel Aktiv Optik Kabel

Kanal başına 10.3 Gbit/s -ə qədər ötürmə məlumat sürəti

Etibarlı VCSEL və PIN Fotonik Cihazlar

İsti Bağlı Elektrik Arayüzü

Diferensial AC ilə əlaqəli yüksək sürətli məlumat interfeysi

Mövcud Uzunluqlar (Metrlə): 1-20m

Ticarət İstilik Aralığı (COM): 0 ilə 70 ° C

Tək 3.3V enerji təchizatı

Aşağı Güc istehlakı: Sonda 1.5 Vt -dan Az

I2C Standart İdarəetmə Arayüzü

Əla Yüksək Sürətli Siqnal Bütövlüyü

QSFP+ MSA Yüksək Sıxlıq Form Faktoruna uyğundur

Sənaye Standartı SFF-8436 QSFP+ Aktiv Optik Modullara uyğundur

RoHS-6 uyğun

təsvir

Bu məhsul, ənənəvi mis kabelinin bant genişliyi məhdudiyyətini aşmaq üçün yüksək məlumat ötürmə paralel aktiv optik kabelidir (AOC). AOC, hər biri 4Gbps işləyə bilən çoxfunksiyalı lent lifləri vasitəsilə 4 müstəqil məlumat ötürmə kanalı və 10 məlumat qəbul kanalı təklif edir. Nəticədə, ultra sürətli hesablama məlumat mübadiləsini dəstəkləmək üçün bu məhsulla 40 metrdən artıq 100Gbps ümumi məlumat sürəti əldə edilə bilər.

Bu məhsul, QSFP Çox Mənbə Sazişinə (MSA) uyğun olaraq forma faktoru, optik/elektrik bağlantısı ilə hazırlanmışdır. Temperatur, rütubət və EMI müdaxiləsi daxil olmaqla ən sərt xarici iş şərtlərinə cavab vermək üçün hazırlanmışdır.

Xüsusiyyətlər

Məhsul Xüsusiyyətləri

Connector TipiQSFP+ - QSFP+
Maksimum Data Rate40Gbps
Minimum əyilmə radiusu7.5mm
Kabel uzunluğu1-20m
Ceket MaterialıOFNP
Temperatur0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
Protokollar40G InfiniBand 8x DDR, 4x QDR, 10G/40Gigabit Ethernet, Fiber Kanal


Ərizə

1. InfiniBand QDR (4 x 10G), DDR (4 x 5G) və SDR (4 x 2.5G) ara bağlantıları

2. 10G/40G Ethernet (10G/40GbE)

3. 4G/ 8G/ 10G Fiber Kanal

4. PCI-Express, SAS/SATA, Fiber Kanal Uyğun Bağlantı

5. Mülkiyyətli Yüksək Sürət, Yüksək Sıxlıqlı Məlumat Göndərilməsi

6. Switch və Router Yüksək Sürətli Arxa Bağlantı

7. Yüksək Performanslı Hesablama, Server və Məlumat Saxlama


Uyğun Markalar

40G QSFP+ Aktiv Optik Kabel, 1 ~ 20m

INQUIRY