Bütün Kateqoriyalar
EN
140440
140445a1
140434
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF alıcı -verici modulları
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF alıcı -verici modulları
1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF alıcı -verici modulları

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF alıcı -verici modulları


Maddə Fənərləri:

1.25Gb / s-a qədər məlumat bağlantısı

SMF üzərindən 120 km -ə qədər ötürmə məsafəsi 

200+ Satıcı ilə Tam Uyğundur

İstifadə edilə bilən SFP MSA Uyğundur

Aşağı enerji istehlakı

Rəqəmsal Diaqnostik İzləmə İnterfeysini dəstəkləyin

Tək + 3.3V enerji təchizatı

Üstün EMI performansı üçün bütün metal korpus

təsvir

Skyward Telecom BIDI SFP, tək tək modlu Fiberdə (SMF) işləyən bir sıra optik ötürücü modullardır. SFP MSA ilə uyğun olan Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Fiber Channel və SONET/SDH bağlantılarında istifadə üçün nəzərdə tutulmuşdur. Rəqəmsal diaqnostika funksiyaları mövcuddur. Optik ötürücülər RoHS -ə uyğundur. Sopto, OEM xidmətini və Üçüncü Tərəfə (Cisco, Juniper, HP, Dell və s.) Uyğun fiber optik ötürücüləri təqdim edir.


Ərizə 

1. Gigabit Ethernet

2. Fiber Kanal

3. Switch Interface -ə keçin

4. Arxa Plan Tətbiqləri

5. Router/Server İnterfeysi

6. Digər optik ötürmə sistemləri

Xüsusiyyətlər

İnformasiya sifariş

PaketiParça nömrəsiData RateÇatmaqWavelengthTX ÇıxışRX həssaslığıInterfaceIstismar
 Temperatur
veri
1000 BAZA BIDISFP-31/55-KM3U1.25G3km1310 / 1550nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/31-KM3D1.25G3km1550 / 1310nm-10 ~ -4dBm<-22dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/55-KM10U1.25G10km1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/31-KM10D1.25G10km1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/49-KM10U1.25G10km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/31-KM10D1.25G10km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/55-KM20U1.25G20km1310 / 1550nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/31-KM20D1.25G20km1550 / 1310nm-9 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/49-KM20U1.25G20km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/31-KM20D1.25G20km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/55-KM40U1.25G40km1310 / 1550nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/31-KM40D1.25G40km1550 / 1310nm-5 ~ 0dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/49-KM40U1.25G40km1310 / 1490nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/31-KM40D1.25G40km1490 / 1310nm-9 ~ -3dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-31/55-KM60U1.25G60km1310 / 1550nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/31-KM60D1.25G60km1550 / 1310nm-3 ~ 2dBm<-23dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/55-KM80U1.25G80km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/49-KM80D1.25G80km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/55-KM100U1.25G100km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/49-KM100D1.25G100km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-49/55-KM120U1.25G120km1490 / 1550nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma
1000 BAZA BIDISFP-55/49-KM120D1.25G120km1550 / 1490nm0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃
-40 ~ 85 ℃
araşdırma

Breakdown Self Check Effektiv və Rahatdır

Daxili DDM/DOM aşkarlama funksiyası ilə beş ölçmə parametrinin real vaxtda aşkar edilməsi qüsur nöqtələrini tez bir zamanda tapa, təmir iş yükünüzü azalda, sistemin etibarlılığını artıra və iş səmərəliliyini təmin edə bilər.

1000BASE BIDI SFP DOM LC SMF Alıcı -Verici Modulları özünü yoxlayır

Uyğun Markalar

Cisco, Huawei, H3C, ZTC və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s.

Cisco, Huawei, HP, Nokia və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s.


Məhsul Paketi

未 标题 -1


İstehsal xəttimizi göstərin

INQUIRY