Bütün Kateqoriyalar
EN
D4
D1
D2
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları
1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları


Maddə Fənərləri:

1250Mb/s -ə qədər Məlumat Bağlantıları 

DWDM EML lazer ötürücü və APD foto detektoru

SMF üzərindən 100 km -ə qədər ötürmə məsafəsi

C17-C61-dən DWDM Dalğa Uzunluqları

200+ Satıcı ilə Tam Uyğundur

İstifadə edilə bilən SFP MSA Uyğundur

Tək + 3.3V enerji təchizatı

Aşağı enerji istehlakı

Üstün EMI performansı üçün bütün metal korpus

təsvir

DWDM alıcı -verici, 100 GHz kanalda işləyən, qənaətcil modulla mükəmməl dalğa uzunluğunda sabitlik nümayiş etdirir. DWDM SONET/ SDH, Gigabit Ethernet və Fiber Kanal tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuşdur. 

Verici iki hissədən ibarətdir: Verici bölməsinə soyudulmuş DFB lazeri daxildir. Alıcı bölmə, TIA ilə birləşdirilmiş bir APD fotodiodundan ibarətdir. Bütün modullar I sinif lazer təhlükəsizlik tələblərinə cavab verir. Alıcı-verici istiliyi, lazer əyilmə cərəyanı, ötürülən optik güc, alınan optik güc və alıcı-verici təchizatı gərginliyi, lazer temperaturu və TEC cərəyanı kimi cihazın işləmə parametrlərinə real vaxt rejimində daxil olmağa imkan verən inkişaf etmiş bir izləmə interfeysi təmin edir.



Ərizə 

1. Gigabit Ethernet

2. Fiber Kanal

3. DWDM Şəbəkələri

4. Switch Interface -ə keçin

5. Arxa Plan Tətbiqləri

6. Router/Server İnterfeysi

Xüsusiyyətlər

İnformasiya sifariş

PaketiParça nömrəsiData RateÇatmaqWavelengthTX ÇıxışRX həssaslığıInterfaceIstismar
 Temperatur
veri
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM401.25G40kmDWDM
G 100GHz
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM801.25G80kmDWDM
G 100GHz
0 ~ 5dBm<-24dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma
1000 BASE-DWDMSFP-DWDM-KM1201.25G100kmDWDM
G 100GHz
0 ~ 5dBm<-30dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma


Breakdown Self Check Effektiv və Rahatdır

Daxili DDM/DOM aşkarlama funksiyası ilə beş ölçmə parametrinin real vaxtda aşkar edilməsi qüsur nöqtələrini tez bir zamanda tapa, təmir iş yükünüzü azalda, sistemin etibarlılığını artıra və iş səmərəliliyini təmin edə bilər.

1000BASE DWDM SFP 100GHz DOM LC Alıcı -Verici Modulları özünü yoxlayır

Uyğun Markalar

Cisco, Huawei, H3C, ZTC və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s.

Cisco, Huawei, Arista, Dell, Ciena və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s. Kimi 200+ Satıcı ilə Tam Uyğundur.


Dalğa boyu bələdçisi

ITU kanalı

Tezlik (THz)

Wavelength

ITU kanalı

Tezlik (THz)

Wavelength

17

191.7

1563.86

40

194.0

1545.32

18

191.8

1563.05

41

194.1

1544.53

19

191.9

1562.23

42

194.2

1543.73

20

192.0

1561.42

43

194.3

1542.94

21

192.1

1560.61

44

194.4

1542.14

22

192.2

1559.79

45

194.5

1541.35

23

192.3

1558.98

46

194.6

1540.56

24

192.4

1558.17

47

194.7

1539.77

25

192.5

1557.36

48

194.8

1538.98

26

192.6

1556.55

49

194.9

1538.19

27

192.7

1555.75

50

195.0

1537.40

28

192.8

1554.94

51

195.1

1536.61

29

192.9

1554.13

52

195.2

1535.82

30

193.0

1553.33

53

195.3

1535.04

31

193.1

1552.52

54

195.4

1534.25

32

193.2

1551.72

55

195.5

1533.47

33

193.3

1550.92

56

195.6

1532.68

34

193.4

1550.12

57

195.7

1531.90

35

193.5

1549.32

58

195.8

1531.12

36

193.6

1548.51

59

195.9

1530.33

37

193.7

1547.72

60

196.0

1529.55

38

193.8

1546.92

61

196.1

1528.77

39

193.9

1546.12





Məhsul Paketi

未 标题 -1


İstehsal xəttimizi göstərin

INQUIRY