Bütün Kateqoriyalar
EN
1
2
15
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları
10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları

10GBASE CWDM SFP+ 100GHz DOM LC alıcı -verici modulları


Maddə Fənərləri:

IEEE 802.3ae ilə uyğun olan optik interfeys

Elektrik Arayüzü SFF-8431-ə uyğundur

Dalğa Boyu CWDM Şəbəkə Dalğa Boylarını əhatə edən ITU-T Standartlarına uyğun olaraq seçilə bilər

80 km -ə qədər ötürmə məsafəsi

200+ Satıcı ilə Tam Uyğundur

İstifadə edilə bilən SFP MSA Uyğundur

Tək + 3.3V enerji təchizatı

Aşağı enerji istehlakı

Üstün EMI performansı üçün bütün metal korpus

təsvir

CWDM ötürücüləri, optik şəbəkə avadanlığı istehsalçılarına müəssisə girişlərində və metropoliten şəbəkələrində daha yüksək bant genişliyi avadanlıqlarının qurulmasına olan davamlı tələbatı dəstəkləmək üçün vaxtında və qənaətcil bir vasitə ilə təmin edir. 18nm -dən 1270nm -ə qədər 1610 mərkəz dalğa uzunluğu mövcuddur. 20nm kanal aralığı soyudulmamış lazer əməliyyatına, yüksək məhsuldarlıq istehsal prosesinə və daha aşağı qiymətə malik Mux/Demux texnologiyasına imkan verir, beləliklə müxtəlif məlumatlar və telekommunikasiya tətbiqləri üçün tam qənaətcil bir həll təmin edir.


Ərizə 

1. 10G-Gigabit Ethernet

2. Fiber Kanal

3. CWDM Şəbəkələri

4. Switch Interface -ə keçin

5. Arxa Plan Tətbiqləri

6. Router/Server İnterfeysi

Xüsusiyyətlər

İnformasiya sifariş

PaketiParça nömrəsiData RateÇatmaqWavelengthTX ÇıxışRX həssaslığıInterfaceIstismar
 Temperatur
veri
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM1010G10km1270 ~ 1610nm-8.2 ~ 0.5dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM2010G20km1270 ~ 1610nm6 ~ 2dBm<-14.1dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM4010G40km1270 ~ 1610nm0 ~ 3dBm<-14.4dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma
10GBASE-CWDMSFP+CWDM-KM8010G80km1470 ~ 1610nm0 ~ 4dBm<23dBmLC0 ~ 70 ℃araşdırma


Breakdown Self Check Effektiv və Rahatdır

Daxili DDM/DOM aşkarlama funksiyası ilə beş ölçmə parametrinin real vaxtda aşkar edilməsi qüsur nöqtələrini tez bir zamanda tapa, təmir iş yükünüzü azalda, sistemin etibarlılığını artıra və iş səmərəliliyini təmin edə bilər.

Daxili DDM/DOM aşkarlama funksiyası ilə beş ölçmə parametrinin real vaxtda aşkar edilməsi qüsur nöqtələrini tez bir zamanda tapa, təmir iş yükünüzü azalda, sistemin etibarlılığını artıra və iş səmərəliliyini təmin edə bilər.

Uyğun Markalar

Cisco, Huawei, H3C, ZTC və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s.

Cisco, Huawei, HP, Nokia və digər SFP optik açarları, marşrutlaşdırıcılar, firewalllar, şəbəkə kartları və s.


Dalğa boyu bələdçisi

Kodu

λC

vahid

Kodu

λC

vahid

Kodu

λC

vahid

Kodu

λC

vahid

27

1270

nm

37

1370

nm

47

1470

nm

57

1570

nm

29

1290

nm

39

1390

nm

49

1490

nm

59

1590

nm

31

1310

nm

41

1410

nm

51

1510

nm

61

1610

nm

33

1330

nm

43

1430

nm

53

1530

nm




35

1350

nm

45

1450

nm

55

1550

nm





Məhsul Paketi

未 标题 -1


İstehsal xəttimizi göstərin

INQUIRY